Katalog firm: Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o.

Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o.

Marketing i reklama

Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o.
Rok założenia 1994
Liczba pracowników 8
NIP 972-11-24-866
REGON 300175859
KRS 0000508874
Strona WWW http://www.expansa.pl

Opis działalności

Jesteśmy Agencją Reklamową posiadającą duże doświadczenie w realizacji wielu różnych prac nawet tych nietypowych i indywidualnych pod klienta. Zajmujemy się także różnymi pracami począwszy od projektów graficznych, poligrafi, wizytówek, ulotek, plakatów po reklamy na tramwajach, autobusach i samochodach. Nie możemy pominąć i tych największych form reklamy jakimi są bilbordy reklamowe które wykonujemy kompleksowo począwszy od projektu, wydruku, zamontowania, a nawet wyprodukowaniem specjalnych konstrukcji metalowych.

Dodatkowo w związku z faktem, że wszyscy gonimy za postępem to także mamy w naszej ofercie od kilkunastu lat usługi reklamowe w internecie. Wykonujemy różne strony internetowe bez względu na stopień zaawansowania. Każdej stronie jak i innym klientom proponujemy także kompleksową kampanię reklamową w internecie w skład której mogą wchodzić, np. kampania Google AdWords, pozycjonowanie, mailing, media społecznościowe i wiele innych.

Pamiętaj więc, jeśli szukasz konkurencyjnej cenowo, niezawodnej i z dużym doświadczeniem Agencji Reklamowej to dobrze trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu z Agencją Reklamową Expansa.

Kontakt

ul. Jaromira 15
61-062 Poznań

Telefon 61 828 90 88, 61 828 90 55
Email biuro@expansa.pl

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm