Katalog firm: lolaclth.com

lolaclth.com

Handel

lolaclth.com
Rok założenia 2014
Liczba pracowników 1
Strona WWW http://www.lolaclth.com

Opis działalności

Projekt LOLA to długa opowieść o miłości do muzyki, wierze w Boga, o życiu, ciężkiej pracy, wytrwałości, cierpliwości, dążeniu do celu, spełnianiu marzeń, wyśnionach snach, wierze w cuda, zmaganiu się z chorobą i czerpaniu potężnej energii z muzyki bez której nie byłoby szans na walkę.


LOLAclothing jest dla dziewczyn, które słuchając muzyki przenoszą się w inny świat - świat radości, płaczu, ekscytacji, ciarek na skórze i 100% emocji! Dla tych które rozumieją teksty i czerpią z nich mądrość oraz siłe tak wielką, która pomaga nam pokonywać złe dni, chroby, ciężkie przeżycia, leczyć złamane serca i walczyć ze złem. Dla tych co robią wszystko by te marzenia spełnić. Dla tych co w świecie muzyki planują, a na drugi dzień starają się przybliżyć do wymarzonego świata.


Dla Was kochane które jeżdzą na koncerty, kupują oraz kolekcjonują płyty i wspierają swoich idoli bo tylko tak możemy Im podziękować. Dla tych, które z muzyką nie potrafią się rozstać i która jest ich nierozłączną częścią życia.
LOLAclothing jest dla oddanych FANEK muzyki. Pragniemy podkreślić jak wielką rolę w świecie muzyki odgrywają FANI.
Nawet jak jesteśmy kopletnym beztalenciem muzycznym to potrafimy równie mocno kochać i szanować MUZYKĘ i wtedy JESTEŚMY KIMŚ! Jesteśmy kolejnym elementem. Bo to MY dajemy swoim idolom siłę oraz wenę do tworzenia. Ceniąc ich pracę i kupując płyty zachęcamy do dalszego tworzenia.


LOLAclothing nie promuje, ale kocha artystów. Bez muzyki nie byłoby tego projektu.

Co ma wspólnego ubranie z muzyką i ratowaniem życia?
Brak talentu muzycznego i ogromna chęć wyrażenia SIEBIE i wdzięczności dla MUZYKI.

Kontakt

507-624-154

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm