Katalog firm: AGWA NEW TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

AGWA NEW TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

Handel

AGWA NEW TECHNOLOGIES Sp. z o.o.
Rok założenia 2010
Liczba pracowników 5
NIP 7010276629
REGON 142742214
KRS 0000374491
Strona WWW http://www.agwa.pl

Opis działalności

Jesteśmy liderem w branży nowych technologii

W naszej ofercie znajdują się wyjątkowo oszczędne rozwiązania oświetlenia w technologii LED oraz rozwiązania pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł, takich jak słońce i wiatr (systemy solarne i fotowoltaiczne).

Posiadamy pełen asortyment diód LED w korzystnej cenie i możemy dostosować parametry dla indywidualnego Klienta.

Wszystkie produkty i komponenty są testowane w celu zapewnienia najwyższej jakości i są produkowane spełniając wszelkie normy bezpieczeństwa, w tym kompatybilności elektromagnetycznej oraz bardzo ważnej w tej nowej technologii normy fotobiologicznej.

Zajmujemy się również projektowaniem i montażem kompletnych instalacji solarnych z kolektorami słonecznymi oraz instalacji z siłowniami wiatrowymi i bateriami fotowoltaicznymi wraz z układami hybrydowymi.

Dla celów projektowych i obliczeniowych posiadamy odpowiednie pluginy do programów projektujących oświetlenie, m.in. do DIALUXa.

Nasza oferta skierowana jest głównie do Klientów „industrialnych”. Są to firmy zarządzające budynkami użyteczności publicznej, takie jak szkoły, urzędy, szpitale, hale sportowe, dworce oraz obiekty przemysłowe, takie jak fabryki, huty, elektrownie, hotele, sklepy, galerie handlowe. Nasze rozwiązania mogą być stosowane także na zewnątrz jako oświetlenie ulic, placów czy parkingów.

Posiadamy także inne technologie służące ochronie środowiska np. biototechnologie.

Kontakt

Al. Szucha 3 lok 1
00-580 Warszawa

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm