Katalog firm: Musculus

Musculus

Sport i rozrywka

Musculus
Rok założenia 2013
Liczba pracowników 1
NIP 8393102278
REGON 221766917
Strona WWW http://musculus.otwarte24.pl

Opis działalności

Sklep Musculus mający swą siedzibę w Słupsku zajmuje się sprzedażą odżywek dla sportowców. Swoim klientom oferujemy indywidualne podejście do każdego z nich, szybką i profesjonalną obsługę. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób wyczynowo zajmujących się sportem, jak i do osób prowadzących aktywny tryb życia w celu poprawy swojej sylwetki, zdrowia, samopoczucia, oraz do osób, które dopiero zamierzają zacząć swoją przygodę ze sportem. Krótko mówiąc oferta skierowana jest właśnie DO CIEBIE!
W swojej ofercie posiadamy produkty najlepszej jakości, pochodzące wyłącznie od najlepszych producentów w branży suplementacyjnej. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego klienta, dlatego staramy się, aby nasza obsługa była w pełni profesjonalna, szybka i powodująca u klienta nieodpartą chęć ponownych zakupów w sklepie Musculus. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego staramy się stale poszerzać swoją ofertę o nowe produkty. Zamówienia przyjmujemy codziennie, o każdej porze dnia i nocy.

Aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni, stosujemy jedne z najniższych cen na rynku, a oferowane przez nas produkty przeszły wiele szczegółowych badań , mają długi termin ważności, wszystkie są dopuszczone do obrotu przez Państwową Inspekcję Sanitarną, zapakowane są w oryginalne opakowania producenta. Wszystko to daje pewność, że klient korzysta ze sprawdzonych, bezpiecznych i skutecznych suplementów.

Każdy klient jest przez nas traktowany wyjątkowo, służymy swoją pomocą w każdej sprawie – wystarczy do nas napisać, a my postaramy się Tobie pomóc.

W swojej ofercie posiadamy produkty najlepszej jakości, pochodzące wyłącznie od najlepszych producentów z branży suplementacyjnej. Oferowane przez nas produkty spełniają wiele funkcji, które z pewnością są ważne dla każdego naszego klienta, są to m.in.:

· Przyrost masy ciała
· Wzrost siły
· Ochrona mięśni przed katabolizmem
· Ochrona stawów
· Redukcja tkanki tłuszczowej
· Wzrost wydolności organizmu
· Pobudzenie do treningu (i nie tylko)
· Uzupełnianie diety w brakujące makroskładniki
· Uzupełnianie niedoborów witamin
· Regulacja pracy hormonów

Kontakt

E-mail: musculus.sklep@interia.pl
Tel.: 724784619

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm