Katalog firm: Pościel To Michał Zmuda

Pościel To Michał Zmuda

Handel

Pościel To Michał Zmuda
Rok założenia 2019
NIP 9680851462
REGON 367620149
Strona WWW http://posciel.to/koldry

Opis działalności

W posciel.to mamy wszystko, czego potrzebujesz do dobrego snu, relaksu i odpoczynku. Jedyne, czego oczekujemy od Ciebie, to ... sen!

Ale ten będzie łatwy, przyjemny i pełny. Dlaczego? Bo posiadamy: pościel, która nada Twojej sypialni wyjątkowego charakteru! Żeby dobrze Cię okryć i ogrzać, mamy kołdry, spod których nie będziesz chcieć wychodzić! Żeby Twoja głowa była spokojna i wypoczęta, mamy poduszki tak wygodne, że z utęsknieniem będziesz czekać na noc. Jako dodatek do tej wyjątkowej i miłej nocnej oferty, wybierzesz u nas piękne koce, narzuty na łóżko i inne dodatki.

Nasz sklep oferuje produkty najwyższej jakości od najlepszych polskich producentów. Tych dużych już znanych i tych mniejszych z ciekawymi pomysłami. O branży pościelowej wiemy wszystko i z prawdziwą przyjemnością przekładamy tę wiedzę na jakość obsługi i dobór produktów.

Czy można sprawić, że sny będą jeszcze bardziej kolorowe, łóżka jeszcze bardziej ukochane, a ta chwila, w której kładziemy się spać, tą jeszcze bardziej wytęsknioną? Oczywiście, że tak. Zapraszamy!

Kontakt

Pościel To Michał Zmuda
ul. Porzeczkowa 6
98-270 Złoczew
Tel. 43 650 39 99
e-mail: kontakt@posciel.to

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm