Katalog firm: Soft Skin Dermaclinic

Soft Skin Dermaclinic

Uroda i zdrowie

Soft Skin Dermaclinic
Rok założenia 2012
NIP 7532154115
REGON 021847160
Strona WWW https://softskin-clinic.pl/

Opis działalności

Klinika Soft Skin zajmuje się szeroko pojmowaną dermatologią i medycyną estetyczną. W klinice Soft Skin leczy się alergiczne, bakteryjne i wirusowe zapalenia skóry. Diagnozowane i usuwane są nowotwory skóry. Leczy się trądzik, nie tylko trądzik młodzieńczy, ale i ten występujący u osób dorosłych. Prowadzi tu się terapię łuszczycy i bielactwa. W posiadaniu kliniki znajduje się także specjalistyczny laser do leczenia grzybicy.

Klasyczna dermatologia to tylko jeden z obszarów na jakich działa klinika także różnorodne zabiegi upiększające. W ofercie znajdują się praktycznie wszystkie najnowocześniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ujędrniające i odmładzające skórę, korygujące jej niedoskonałości. Miedzy innymi to zabiegi kwasem botulinowym i kwasem hialuronowy. Wszelkie zabiegi medycyny estetycznej prowadzone są z udziałem specjalisty dermatologa. Zapewnia to pełne bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów.

Klinika Soft Skin do problemów związanych z chorobami i niedoskonałościami skóry ma podejście całościowe. Klasyczna dermatologia połączona jest tu z dermatologią estetyczną, chirurgią i innymi specjalnościami medycznymi. Pacjent otrzymuje także wsparcie psychologa oraz porady dietetyka. To podejście zapewnia pacjentom kliniki pełen komfort, a jednocześnie daje im pewność, że zabiegi i kuracje którym się poddają będą skuteczne.

Kontakt

Soft Skin Dermaclinic
ul. Dąbrowskiego 32/1u
50-457 Wrocław
Tel. +48 512822207
e-mail: rejestracja@softskin-clinic.pl

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm