Katalog firm: Firma Sprzątająca DealMax

Firma Sprzątająca DealMax

Usługi

Firma Sprzątająca DealMax
Rok założenia 2015
NIP 8982132700
REGON 361965628

Opis działalności

DealMax jest firmą sprzątającą, specjalizującą się przede wszystkim w doczyszczaniu wszelkich powierzchni płaskich. Oferta DealMax jest kompleksowa i obejmuje pełny zakres robót, od prostego sprzątania po specjalistyczne doczyszczanie wykonywane z wykorzystaniem metod przemysłowych. DealMax zajmuje się także praniem i polimeryzacją wykładzin, terkettu a także linoleum.

W przypadku obiektów produkcyjnych firma zajmuje się nie jedynie doczyszczaniem ciężko zabrudzonych posadzek, ale przeprowadza także ich utwardzanie, czyści ściany, stropy i instalacje na wysokości. Zajmuje się odpylaniem hal produkcyjnych i przemysłowych. Dostarcza również sprzęt i personel do codziennego utrzymywania porządku w halach i biurach. W ofercie DealMax znajdziemy także sprzątanie specjalistyczne, a w tym m.in. kompleksowe sprzątanie po-budowlane, usuwanie graffiti, czy też usuwanie skutków pożarów.

Firma podejmuje się wymiany chłodziwa w układach chłodzących maszyn i instalacji przemysłowych. Przed powtórnym napełnieniem całość instalacji jest myte i odkażane specjalistycznymi środkami chemicznymi. Wszelkie złogi i i zanieczyszczające instalację ciała stałe usuwane są z instalacji środkami mechanicznymi przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi. DealMax zajmuje się także czyszczeniem całych urządzeń przemysłowych i linii produkcyjnych.

Kontakt

DealMax
ul. Wiązowa 66
53-119 Wrocław
Tel. 603427918
biuro@dealmax.pl

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm