Katalog firm: Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o.

Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o.

Marketing i reklama

Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o.
Rok założenia 1994
Liczba pracowników 7
NIP 9721124866
REGON 300175859
KRS 0000508874
Strona WWW http://www.expansa.pl

Opis działalności

Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o. to polska firma z dwudziestoczteroletnim doświadczeniem w branży reklamowej.

Wyznacznikiem naszych działań, było i jest świadczenie usług reklamowych na najwyższym poziomie. Każdy Klient jest dla nas równie ważny. Zaufały nam duże koncerny o zasięgu światowym, ogólnopolskim oraz te mniejsze, działające na rynkach lokalnych.
Niezależnie od formy reklamy, w sposób profesjonalny i najlepszy jak to tylko możliwe, skutecznie realizujemy każdy powierzony nam temat. Do naszych mocnych stron niewątpliwie należy indywidualne podejście do potrzeb reklamowych każdego Klienta. Potrafimy skutecznie wsłuchiwać się w jego oczekiwania, dzięki czemu nasze projekty i realizacje są niepowtarzalne i cieszą się wielkim uznaniem.

Niemalże od początku naszej działalności staliśmy się wiodącym wykonawcą reklam na środkach komunikacji miejskiej. W swojej historii z powodzeniem przeprowadziliśmy dziesiątki kampanii reklamowych na tramwajach i autobusach na terenie całej Polski. Równie dobrze radzimy sobie z reklamą zewnętrzną. Możemy poszczycić się wieloma realizacjami, które ze względu na nietypową wielkość czy usytuowanie, były dla nas ogromnym wyzwaniem.

Idąc z duchem czasu wspieramy naszych Klientów również w internecie. Dzięki współpracy z wyszukiwarką Google, z sieciami reklamowymi, afiliacyjnymi czy portalami, skutecznie reklamujemy każdy temat.
W naszej ofercie jest także tworzenie stron i sklepów internetowych - tych prostych i tych bardziej rozbudowanych.
Od roku posiadamy także nowoczesną drukarnię cyfrową UV.

Historia dwudziestu pięciu lat istnienia agencji daje nam powody do szczególnego zadowolenia. Z tak ogromnym doświadczeniem stanowimy niezawodny zespół solidnych profesjonalistów, gotowych sprostać każdemu reklamowemu wyzwaniu. Każda realizowana reklama jest dla nas nowym, ciekawym i niepowtarzalnym wyzwaniem, a zadowolenie Klientów z efektu końcowego traktujemy jako najwyższą ocenę dla naszej kreatywności i kompetencji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o.
ul. Błotna 25,
61-423 Poznań

tel.+48 61 828 90 88, kom. 799 488 488
www.expansa.pl,

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm