Katalog firm: Isabela DESIGN

Isabela DESIGN

Produkty dla ludności

Isabela DESIGN
Rok założenia 2012
Liczba pracowników 3
NIP 6641081923
REGON 290857773
Strona WWW http://isabelas-galerie.eu

Opis działalności

Firma Isabela Design- to nowoczesny design wg. trendów zachodnioeuropejskich.
Firma założona w 2012 r., biuro w Starachowicach i w Warszawie
założyciel: malarka i designer po ASP Kraków – Izabela Marcinek
profil: wzornictwo specjalistyczne/aranżacja wnętrz
branża: przemysł lekki/ aranżacja wnętrz
Firma uzyskała 8 patentów na wzory przemysłowe.
Rozpoczynamy produkcję innowacyjnego produktu- tapet żakardowych. i tkanin tekstylnych z nowych opatentowanych wzorów. Tkaniny będą wykonane na krosnach Jackarda. Cechą charakterystyczną tapet będą duże ornamenty i oryginalne struktury, część wykonana przędzami metalizowanymi.
Produkt ten jest nowością na rynku polskim oraz europejskim.
Drugim innowacyjnym produktem ma być lampa stojąca o unikatowym designie, w kształcie róży, z oświetleniem sterowanym LED. Dla produktu musi zostać wykonany prototyp gotowego produktu do wdrożenia go do produkcji.
Rozwiązanie lampy będzie innowacyjne na rynku polskim i światowym. Do głównych walorów będzie należeć dekoracyjny wygląd lampy, z której wychodzący, bardzo wygodny, bo sterowany z odległości, strumień światła pozwoli na osiągnięcie niebywałego efektu we wnętrzach mieszkalnych potencjalnych klientów. Różnorodne sterowanie strumieniem światła wniesie do ich wnętrz dodatkowe efekty świetlne zbliżone do działania światła w publicznych Eventach. Ta nowa aranżacja światłem w architekturze mieszkalnej jest bardzo innowacyjny.
W planach działalności firmy jest sprzedaż nowych produktów przy pomocy sklepu internetowego stworzonego wg. innowacji elektronicznych. Produkty będą sprzedawane w Polsce, do Chin, Rosji, Izraela i Norwegii w powiązaniu z usługą aranżacji wnętrz.

Kontakt

Izabela Marcinek, Dyr. Artystyczny, designer
Tel: 0048 534 059 164

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm