Katalog firm: Arti-Bau Sp. z o.o.

Arti-Bau Sp. z o.o.

Usługi

Arti-Bau Sp. z o.o.
Rok założenia 2008
NIP 8971746284
REGON 020841468
KRS 0000315878
Strona WWW http://artibaucde.pl/pl/

Opis działalności

Spółka Arti-Bau to najnowocześniejsza na Dolnym Śląsku cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych drukowanych na rolce. Drukujemy etykiety między innymi dla branż spożywczej, kosmetycznej czy chemicznej. Stosowana przez nas metoda cyfrowego druku na wąskiej wstędze daje możliwość realizacji zamówień nawet na najmniejsze nakłady etykiet, wystarczające jedynie na bieżącą produkcję czy też okazjonalne, używane w akcjach promocyjnych, przy testowaniu nowo wprowadzanych opakowań itp.

Klient, korzystając z naszych usług, nie jest zmuszony do zamawiania dużych nakładów i tworzenia zapasów magazynowych etykiet, co daje wymierne oszczędności, gdyż nie zamraża na długi czas środków własnych. Oferujemy także druk etykiet spersonalizowanych i tzw. szlachetnych - matowych, ze złoceniami na zimno, etykiet wielowarstwowe, etykiet zadrukowanych od strony kleju. Jeżeli klient sobie tego zażyczy, dodrukowujemy dodatkowy tekst na istniejących już etykietach.

W pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, maszyny Mark Andy Digital Series oraz Jetrion 4830UV, gwarantujące najwyższy stopień jakości, trwałości i odporności na czynniki zewnętrzne produkowanych etykiet. Oczywiście zapewniamy również pełną elastyczność przy współpracy z klientem, krótki czas wykonywania zleceń oraz konkurencyjne ceny.

Kontakt

Drukarnia Etykiet Arti-Bau Sp. z o.o.
ul. Brzozowa 8
55-040 Ślęza
Tel. 717822678
artibaucde@gmail.com

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm