Katalog firm: Drukarnia Wielkoformatowa Digital Center

Drukarnia Wielkoformatowa Digital Center

Marketing i reklama

Drukarnia Wielkoformatowa Digital Center
Rok założenia 2011
NIP 8992492529
REGON 932968540
Strona WWW http://digitalcenter.pl/

Opis działalności

Digital Center działa na obszarze reklamy wizualnej. Firma zajmuje się nie tylko drukiem wielkoformatowym, lecz na życzenie klienta zapewnia kompleksową usługę, obejmującą opracowanie projektu reklamy, jej wykonania oraz montaż.

W Digital Center zamówić można banery i siatki reklamowe, reklamy świetlne, kasetony reklamowe i litery przestrzenne, plakaty i bilbordy, folie samoprzylepne z napisami reklamowymi, systemy wystawiennicze. Digital Center zajmuje się także umieszczaniem na samochodach folii reklamowych. Materiały reklamowe to podstawa oferty, ale firma wykonuje także fototapety z dowolną, wybraną przez klienta grafiką.

Digital Center dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do druku wielkoformatowego, zapewniającym niespotykaną szybkość druku przy zachowaniu najwyższej jakości wydruku. Przykładowo, przy wykorzystaniu plotera mimaki JV33 osiągana jest rozdzielczość do 1440 dpi. Wykorzystywane w Digital Center technologie druku dają nie tylko fotograficzną dokładność, ale także głębię barw i płynne przejścia tonalne. Wykorzystywane w druku materiały zapewniają pięcioletnią gwarancję trwałości wydruku.

Kontakt

Digital Center
ul. Rybnicka 64
52-016 Wrocław
Tel. 713400180
Kom. 601545581
biuro@digitalcenter.pl

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm