Katalog firm: Szkoła Rodzenia Studio Medica

Szkoła Rodzenia Studio Medica

Uroda i zdrowie

Szkoła Rodzenia Studio Medica
Rok założenia 2017
NIP 5742012159
REGON 366741678
Strona WWW http://studiomedica.pl/

Opis działalności

Narodziny pierwszego dziecka stawiają przed obojgiem rodziców wiele nieznanych im wcześniej wyzwań. W jaki sposób radzić sobie w trakcie ciąży? Jak przygotować się do porodu? Czy potrafimy zapewnić noworodkowi właściwą opiekę? Jak po porodzie powrócić do dawnej formy? Właśnie wyjaśnieniu podobnych wątpliwości i przygotowaniu pary na przyście naświat potomka służą zajęcia prowadzone w Szkole Rodzenia Studio Medica.

Prowadzeniem zajęć zajmują się członkowie doświadczonego zespołu położników, dietetyków, neurologów i fizjoterapeutów. Dla wygody pracujących par zajęcia odbywają się w weekendy. Składają się na nie dwie trwające sześć godzin sesje - sobotnia i niedzielna. Omawiane są na nich wszelkie problemy związane z okresem ciąży, porodem, połogiem i opieką nad narodzonym dzieckiem. Studio Medica oferuje także opiekę po porodzie. Składają się na nią wizyty patronażowe, doradztwo laktacyjne i dietetyczne, różnorodne kursy, jak kurs chustonoszenia czy pierwszej pomocy pediatrycznej a także zajęcia gimnastyczne dla świeżo upieczonych mam.

Studio Medica Studio Medica jest również kliniką fizjoterapeutyczną mającą w ofercie szeroką gamę zabiegów. Przede wszystkim są to zabiegi związane z terapią różnorodnych rodzajów bólu, jak bóle kręgosłupa i karku, bóle wiążące się z przeciążeniem mięśni i stawów, bóle wynikłe ze zmian zwyrodnieniowych. Koryguje się tu także wady postawy u dzieci i dorosłych. Studio prowadzi również rehabilitację niemowląt.

Kontakt

Szkoła Rodzenia Studio Medica
ul. Inżynierska 49/U27
53-228 Wrocław
kontakt@studiomedica.pl
Tel. 506113022

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm