Katalog firm: Gabinet Masażu Andrzej Ogrodnik

Gabinet Masażu Andrzej Ogrodnik

Uroda i zdrowie

Gabinet Masażu Andrzej Ogrodnik
Rok założenia 2015
NIP 8991402263
REGON 022244179
Strona WWW http://masazklasyczny.wroclaw.pl/

Opis działalności

Najcenniejszą rzeczą jaką posiadamy jest zdrowie. W wysokiej cenie jest również dobre samopoczucie. O to, co jest najbardziej wartościowe, należy szczególnie się zatroszczyć. Powinno sę skorzystać przy tym z takich propozycji, które oferują wiele.

Salon Masażu Andrzeja Ogrodnika to propozycja dla każdego, kto z czasu przeznaczonego na dbanie o zdrowie, chce zyskać jak najwięcej. Wizyta w gabinecie to czysta przyjemność, a korzyści z zabiegów będą odczuwalne przez długi czas. Zabiegi masażu klasycznego zmniejszają napięcie mięśniowe, zwiększają ukrwienie skóry i przyspieszają usuwanie toksyn. Na masaż decydować się powinne osoby w pełni zdrowe, by to zdrowie mogły zachować oraz zagwarantować sobie mocniejszą psychikę.

Gabinet masażu we Wrocławiu jest również miejscem, które polecić można wszystkim trapionym przez różne dolegliwosci. Masaż działa kojąco w przypadku stanów depresyjnych i nerwic, powoduje redukcję stresu, leczy różnego rodzaju bóle. Dla zintensyfikowania oddziaływania relaksacyjnego stosuje się się m.in. muzykoterapię i oddziaływanie kolorem oraz elektroterapię.

Warto zdecydować się na regularne odwiedziny w Salonie Andrzeja Ogrodnika. Wypoczniemy, nabierzemy sił na kolejne dni a przy okazji zadbamy o swoje zdrowie. Możliwy jest także dojazd do klienta.

Kontakt

Gabinet Masażu Andrzej Ogrodnik
ul. Gen. J. Hallera 81a
53-325 Wrocław
Tel. 601740097
Email:masazklasyczny.wroclaw@gmail.com

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm