Katalog firm: Zaopatrzenie gastronomii A'gusto

Zaopatrzenie gastronomii A'gusto

Gastronomia

Zaopatrzenie gastronomii A'gusto
Rok założenia 2007
NIP 8991214136
REGON 020478269
Strona WWW http://agusto.pl/

Opis działalności

Sercem każdej restauracji jest kuchnia. To od jej sprawności głównie zależne jest powodzenie restauracji. By szef kuchni mógł w pełni zaprezentować swój kunszt a przyrządzanie zamówionych dań nie przeciągało się w nieskończoność, kuchnia powinna być wyposażona w odpowiedni sprzęt. Właśnie taki najwyższej klasy sprzęt oferuje firma a'Gusto.

To internetowy sklep ze sprzętem gastronomicznym. Znajdziemy tam cały sprzęt do wyposażenia kuchni i zmywalni. Rzecz jasna to nie cała oferta aGusto, gdyż a'Gusto oferuje praktycznie cały sprzęt potrzebny do wyposażenia całej restauracji. W hurtowni dostępne są także wszelkie chłodziarki gastronomiczne, sprzęt kateringowy, szkło i porcelanę gastronomiczną oraz akcesoria barowe, a także artykuły spożywcze. Poza profesjonalnym sprzętem w sklep można także zamówić sprzęt do domowego użytku, jak sokowirówki, wyciskarki do soków, miksery czy ekspresy do kawy.

W hurtowni obowiązuje zasada, że oferowany jest jedynie sprzęt wysokiej jakości w jeszcze lepszej cenie, co już czyni zakupy w a'Gusto atrakcyjnymi pod względem finansowym. Dodatkowo aGusto oferuje interesujące systemy rabatowe i obniżki cen przy dużych zamówieniach a także wprowadza okresowo promocje na szereg towarów. Dlatego też, gdy zamierzamy zakupić sprzęt gastronomiczny, warto zrobić to w a'Gusto.

Kontakt

ul. Kobierzycka 18a
52-315 Wrocław
Tel. 717899393
E-mail: sklep@agustoshop.pl

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm