Katalog firm: Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Proterapeutica

Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Proterapeutica

Uroda i zdrowie

Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Proterapeutica
Rok założenia 2015
NIP 8961399071
REGON 362700702
Strona WWW http://proterapeutica.pl/psycholog-wroclaw/

Opis działalności

Proterapeutica to placówka psychologa i psychoterapeuty w jednym, w jakiej po pomoc udać mogą się osoby dorosłe, jak też opiekunowie z dziećmi i nastolatkami. Usługi realizowane są w formie prywatnej. W poradni prowadzone są zarówno spotkania konsultacyjne, a także terapie, w tym sesje terapeutyczne dla par. Ponadto pacjenci mogą skorzystać z fachowej diagnozy psychologa. W poradni leczone są dzieci - pomoc zapewnia psycholog i dodatkowo psychoterapeuta. W gabinetach dopracowano najmniejszy szczegół, przygotowując je pod przyjęcie najmłodszych pacjentów, którzy czują się w poardni świetnie.

W Proterapeutica świadczona jest również pomoc logopedyczna dla milusińskich i dorosłych pacjentów. Dodatkowo, w gabinecie proponowana jest pomoc dla dzieci z dysortografią czy mutyzmem wybiórczym. Istnieje ewentualność zaproponowania zajęć o charakterze wyrównawczym dla dzieci. Niezależnie od rodzaju wybranej pomocy, istnieje opcja skorzystania z wizyty odpłatnej w domu pacjenta. Jest to rozwiązanie rekomendowane osobom i najmłodszym pacjentom, którzy nic innego jak lepiej czują się w pewnych warunkach, we własnym domu. Proterapeutica to bardzo dobra jakość realizowanych usług terapeutycznych.

Gabinet świadczy także rozwiązania nowoczesne - pomoc poprzez Skype, dla tych, którzy na przykład rezydują poza polską. Proterapeutica to punkt, w jakim każdy zainteresowany będzie mógł otrzymać profesjonalną pomoc, bez względu na to, na jakiego rodzaju zaburzenie cierpi - leczenie odnosi się do zaburzeń takich jak nałogi, nerwice, fobie i mnóstwo innych. Na pomoc mogą liczyć także osoby, które poszukują tylko kogoś, kto pomoże im rozwiązać problemy związane z codziennym trybem życia.

Kontakt

Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Proterapeutica
ul. Pochyła 21/1a
53-512 Wrocław
tel. 663875291
rejestracja@proterapeutica.pl

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm