Katalog firm: Sklep z grzejnikami Sarmata.pl

Sklep z grzejnikami Sarmata.pl

Handel

Sklep z grzejnikami Sarmata.pl
Rok założenia 2015
Liczba pracowników 10
NIP 6161473965
REGON 360007888
Strona WWW http://sarmata.pl/grzejniki-elektryczne

Opis działalności

Najnowocześniejsze systemy grzewcze już dzisiaj w Twoim mieszkaniu. Sarmata.pl to miejsce, które oferuje Państwu najlepsze i najbardziej efektywne systemy grzewcze dostępne aktualnie w sprzedaży. Wśród nich odnalazły się rozwiązania ekonomiczne i coraz chętniej wdrażane w świecie, typu elektryczne ogrzewanie podłogowe, jak i i takie, które niewątpliwie cieszą się już od długich lat ogromną wziętością na rynku zarazem polskim, jak i światowym – mowa rzecz jasna o C.O. ogrzewaniu.

Proponujemy również wysokiej jakości panele grzewcze z długim okresem gwarancji, skonstruowane pod okiem cenionych firm. To właśnie dzięki nim ciepło rozprowadzane jest po mieszkaniu bądź też domu równomiernie i ogrzewa dokładnie tę powierzchnię, na której nam zależy – tę, na której każdego dnia przebywamy, po której często chodzimy i od której też oczekujemy, by była ciepła.

Prócz tego, jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemów takich jak grzejniki na podczerwień – rewolucyjnego, ECO rozwiązania, które zapewnia nie tylko ciepło w domu, ale też dużą satysfakcje z jego użytkowania – działanie w zgodzie z środowiskiem naturalnym jest bowiem tym, co wyjątkowo cenimy sobie. Ważne jest także i to, iż ogrzewanie podczerwienią pozwala oszczędzać prąd, zarazem wykorzystując ją do maksimum poprzez precyzyjne jak i równomierne ogrzewanie przestrzeni, w których jesteśmy.

Nasz sklep proponuje również atrakcyjny wybór takich systemów jak promiennik ciepła, który również jest szalenie efektywny energetycznie, a zarazem pozwala ogrzać dom w każdą pogodę: zarówno wczesną jesienią, jak również i w trakcie wyjątkowo mroźnej zimy. Nie zapominamy też o klasycznych systemach typu centralne ogrzewanie, w naszym asortymencie znajdą Państwo najnowocześniejsze generacji piece a także kotły węglowe.

Kontakt

ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław

Tel. 717575830
sklep@sarmata.pl

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm