Katalog firm: Lean Management Consulting Group

Lean Management Consulting Group

Usługi

Lean Management Consulting Group
Rok założenia 2016
NIP 7511384991
REGON 365734140
Strona WWW http://www.lmcg.com.pl/

Opis działalności

Wysoka efektywność to dzisiaj podstawowy warunek, by przedsiębiorstwo utrzymałosię na rynku. Koncentracja na potrzebach i oczekiwaniach odbiorcy, sprawne zarządzanie, niskie koszty, optymalnie przebiegające procesy, zaangażowana załoga to tylko niektóre cechy właściwie działającego przedsiębiorstwa. Jak usprawnić działanie firmy? Jedną z opcji jest wprowadzenie własnych rozwiązań do jakich dojdziemy metodą prób i błędów. Nie warto jednak wyważać stojących otworem drzwi i wykożystajmy wzorce wypracowane w firmach, które odniosły sukces na rynku. Taką właśnie firmą jest japońska Toyota. Korzystając z dokonań Toyoty opracowano koncepcję zarządzania Lean management. To już nie naprawa poszczególnych procesów.

Szczupłe zarządzanie to kompleksowe działania zmieniające zupełnie filozofię funkcjonowania przedsiębiorstwa a podstawę stanowi ciągłe doskonalenie wszystkich procesów przebiegających w firmie. Właśnie szeroko rozumianym wdrażaniem idei Lean w przedsiębiorstwach zajmuje się firma Lean Management Consulting Group. Oferta firmy to kompleksowe szkolenia dla kadry zarządzającej i personelu pokazujące możliwości, jakie tworzy wdrożenie szczupłego zarządzania w przedsiębiorstwie oraz uczące wykorzystywania narzędzi i metod wchodzących w skład Lean. Oczywistym jest, że przybliżanie idei i narzędzi Lean to zaledwie część działalności firmy.

Lean Management Consulting Group oferuje także konkretną pomoc współuczestnicząc aktywnie w ułożeniu strategii dla danej firmy, służy radą przy wdrażaniu poszczególnych narzędzi szczupłego zarządzania. Prowadzi także różnorodne audyty stwarzające możliwość określenia mocnych stron firmy i wyznaczenia kierunków jej rozwoju, monitorujące stopień zaawansowania prac nad wprowadzeniem Lean Management a po zakończeniu prac działanie systemu w firmie. Firma organizuje również konferencje Lean. Uczestniczący w nich mogą podnieść swoje kwalifikacje i znajomość Lean uczestnicząc w wykładach, warsztatach oraz poprzez dzielenie się doświadczeniami z kadrą z innych firm.

Kontakt

ul. Jesionowa 13
Bielany Wrocławskie
55-040 KOBIERZYCE

Tel. 577791116
biuro@lmcg.com.pl

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm