Katalog firm: Pruszyński P.G Sp. z o.o.

Pruszyński P.G Sp. z o.o.

Przemysł

Pruszyński P.G Sp. z o.o.
Rok założenia 2001
NIP 8961302657
REGON 932645847
KRS 0000016316
Strona WWW https://pruszynski.net/

Opis działalności

Firma Pruszyński to aktualnie czołowy lider na krajowym rynku blaszanym, która swoją działalność rozpoczęła w 1985 roku. Tajemnicą sukcesu firmy jest konsensualne podejście do klienta. W trakcie obsługi każdego Klienta pod uwagę bierze się jego najmniejsze oczekiwania. Firma Blachy Pruszyński świadczy szeroko rozbudowane usługi, nie zawęża się jedynie do dostarczenia kupionych materiałów. Doświadczeni fachowcy pomagają Klientom w dokonywaniu dobrych wyborów, jeśli chodzi o konstrukcje, proponując im najbardziej korzystne systemy.

Na indywidualne życzenie Klienta nasi pracownicy zrealizują nawet niestandardowe zamówienie, zachowując jednocześnie ich harmonijne wykończenie jak i funkcjonalność danego obiektu – takie też możliwości daje im możliwość wykorzystania supernowoczesnych technologii oraz urządzeń. Do pracy wykorzystujemy również najwyższej jakości materiały oraz surowce dostępne na rynku.

O najwyższym standardzie świadczonych przez nas usług w pełni świadczy fakt bycia liderem na rynku blaszanym. Nasze produkty regularnie otrzymują prestiżowe nagrody oraz wyróżnienia. Praca firmy Blachy Pruszyński została wyróżniona Godłem „Teraz Polska”, „Medalem Europejskim” BCC, Certyfikatem „Najlepsza Polska Jakość”, który przyznaje Europejski Instytut Jakości.

Marka nawiązała kooperację z czołowymi międzynarodowymi grupami. Nasza specjalistyczna wiedza, doświadczenie a także same produkty miały wydatny wkład w konstruowanie m.in.; fabryki Toyoty w Wałbrzychu, Galerii Silesia w Katowicach jak również Poru Lotniczego Okęcie w Warszawie.
Zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług, więcej szczegółów dostępnych na naszej firmowej witrynie WWW.

Kontakt

Nowa Wieś Wrocławska
ul. Relaksowa 41
55-080 Kąty Wrocławskie

Tel. 713169301
wroclaw@pruszynski.com.pl

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm