Katalog firm: Jet Prime

Jet Prime

Sport i rozrywka

Jet Prime
Rok założenia 2015
NIP 8851638103
REGON 363463842
Strona WWW http://www.jetprime.pl/treningi-personalne

Opis działalności

Trener personalny to doskonałe rozwiązanie dla tego, kto pragnie osiągnąć dobre wyniki w pracy nad sobą. Tradycyjny trening jest oczywiście dobry w przypadku sportów drużynowych, choć również w takim przypadku indywidualny plan treningu pozwala zwiększyć swe umiejętności jak również rewidować granice swojej możliwości. Treningi personalne przybierają szereg różnorakich form. Niezależnie od wybranej przez nas dyscypliny istotnym jest, ażeby nasz trener był nie tylko specjalistom, lecz również wielkim pasjonatem.

To właśnie z takich pasjonatów składa się drużyna Prime. Jednoczy ich nie tylko wieloletnie doświadczenie sportowe, ale też długotrwała przyjaźń. Wspólna pasja to jednakże nie wszystko. Prime to także zgodna filozofia życia – nieustający progres jak i czerpanie szczęścia z życia ponad zwykłą egzystencją. Dewiza życiowa zespołu Prime brzmi: Just Enjoy The Prime Life!

Jest pare zestawów treningów, które można zacząć z teamem Prime. Doskonałym przykładem jest trening bokserski. Boks, jako dyscyplina sportowa, niejednokrotnie przeraża ''amatorów'' czy osoby, które z miernym rezultatem próbowały tejże dyscypliny na zajęciach ogólnych. Stąd też pierwszym elementem jaki wprowadzi trener personalny jest pokonanie bariery lękowej – nasza psychika jest bez wątpienia kluczowa. Trening bokserski ma skutkować nie tylko doskonaleniem ciała (dobra kondycja czy idealna sylwetka), ale też sfera emocjonalna (poprawa samopoczucia, czerpana z samego faktu uczęszczania na trening czy też pozyskiwanych umiejętności samoobrony).

Trening bokserski to oczywiście nie jedyna możliwa opcja. Jeśli pragniesz popróbować biegów (zarazem na krótkim i długim dystansie) bądź też treningu siłowego albo kondycyjnego, to w team’ie Prime na pewno odnajdzie się trener personalny też dla ciebie. Oprócz ćwiczeń istotne jest też mentalne nastawienie i prawidłowa dieta. Stąd też musimy także skorzystać z treningu osobistego i motywacyjnego jak również i spersonalizowanego menu i suplementacji.

Kontakt

ul. Otwarta 14a
50-212 Wrocław

tel. 796012067
p.andrzejewski@jetprime.pl

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm