Katalog firm: Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Medycyna

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska
Rok założenia 2009
Liczba pracowników 10
NIP 8981153108
REGON 363264255
Strona WWW http://www.gawlowska.com.pl/

Opis działalności

Fachowa rehabilitacja jak również fizjoterapia to jedne z głównych elementów, które wpływają na powrót pacjenta do pełni zdrowia. To właśnie dlatego tak znamienny jest wybór placówki, w której mają być one przeprowadzane. Rekomendowane Centrum Rehabilitacji Elżbiety Gawłowskiej jest urzeczywistnieniem spełnienia wszystkich oczekiwań Pacjentów.

Wrocławskie Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Centrum Rehabilitacji zlokalizowane jest przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu. Największym atutem tej przychodni rehabilitacyjnej nie jest oczywiście prosty dojazd z każdego miejsca Wrocławia a przede wszystkim świetny personel oraz nowoczesny sprzęt pozostający do dyspozycji pacjentów. Pracujący w w tym centrum rehabilitacyjnym specjaliści to osoby świetnie wykształcone a równocześnie mające ogromne doświadczenie. To wiedza plus doświadczenie wspierane najnowocześniejszą techniką gwarantują osiągnięcie sukcesu przeprowadzanym w Centrum zabiegom rehabilitacyjnym.

Oferta Centrum

Nasze Centrum Rehabilitacji proponuje kompleksową fizjoterapię przy użyciu różnego typu przyrządów, typu drabinki, materace, piłki czy też specjalne taśmy. Ponadto leczenie można uzupełnić fizykoterapią. Co więcej Centrum oferuje także leczenie zimnem, taping, terapię manualną oraz użycie lasera wysokoenergetycznego jak i fali uderzeniowej.
Dla zrozumienia wykonywanego ćwiczenia pracownicy Centrum z chęcią udzielą wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie zapytania. Centrum Elżbieta Gawłowska to przede wszystkim idea, iż każda rehabilitacja i fizjoterapia przebiegną sprawnie gdy będą połączone z pozytywnym nastawieniem i życzliwą otoczką.

Kontakt

ul. Piłsudskiego 84A
50-020 Wrocław

Tel. 663025800
biuro@gawlowska.com.pl

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm