Katalog firm: Maskowy Bal - Wypożyczalnia i sprzedaż kostiumów

Maskowy Bal - Wypożyczalnia i sprzedaż kostiumów

Usługi

Maskowy Bal - Wypożyczalnia i sprzedaż kostiumów
Rok założenia 2009
NIP 8942849231
REGON 021050527

Opis działalności

Najlepszy wybór strojów na Halloween – Maskowy Bal

Obchody Halloween, czyli nocy duchów częściowo związanej ze Świętem Zmarłych, to w naszej kulturze w gruncie rzeczy nowa tradycja. Czyni ona jednakże uczestnikom maskarady nie mniejszą radość niż w krajach, w których jest świętowana od wieków. To szczególna noc, podczas której stroje na halloween mienią się bogatą formą. To szczególna noc, gdy każdy z nas może stać się każdą mroczną postacią oraz uczcić noc duchów i wampirów poprzez gry, zabawy i imprezy.

Stroje dla najmłodszych

Wypożyczalnia strojów Maskowy Bal posiada w swym asortymencie szeroką paletę strojów i kostiumów dla dzieci. Należą do nich śmieszne stroje warzywek, jak również przebranka wróżek i księżniczek dla dziewczynek, bajkowych bohaterów dla obojga płci i Supermana czy Spider-Mana dla chłopców. Wypożyczenie kostiumu dla malucha to wydatek od 20PLN do 50PLN.

Stroje dla dorosłych

Także ciekawa jest oferta kostiumów dla dorosłych. W ich gamie odnajdują się między innymi stroje wzorowane na konkretne klimaty, na przykład: Wersal, disco lat 90., Dziki Zachód, Boże Narodzenie, sznyt żołnierski, itd. Dodatkowo dostępne są również zabawne kostiumy, jak na przykład specjalne kostiumy dla par a także stroje z inspirowane hitami filmowymi oraz stroje współczesnych idoli. Wypożyczalnia strojów Maskowy Bal oferuje także stroje erotyczne wszelkiego rodzaju. Pożyczenie stroju dla dorosłych to wydatek rzędu od czterdziestu do osiemdziesięciu złotych, a w wersji DELUXE od 100PLN do 200PLN.
To dzięki kostiumom z naszej wypożyczalni Maskowy Bal Halloween okaże się szczególne dla maluszków i dorosłych.

Kontakt

Maskowy Bal - Wypożyczalnia i sprzedaż kostiumów

ul. Ludwika Solskiego 1A
52-401 Wrocław

tel. 605133161
wroclaw@maskowybal.pl

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm