Katalog firm: Pinofino

Pinofino

Handel

Pinofino
NIP 5213641211
REGON 146433467
KRS 0000442857
Strona WWW http://www.pinofino.cc

Opis działalności

PINOFINO ™ – producent męskich skarpet o wysokiej jakości.

PINOFINO ™ w związku z rozwojem firmy i rozszerzeniem rynku zbytu, zaprasza do współpracy sklepy internetowe, hurtownie, sklepy odzieży męskiej, małe sklepy i duże sieci handlowe.

PINOFINO ™ – teraz wchodzimy na rynek Polski. Jesteśmy zarejestrowaną marką handlową, posiadamy wszystkie licencje i dokumenty dotyczące produkcji i sprzedaży wyrobów pończoszniczych. Skarpetki są potrzebne wszystkim, a od ich jakości zależy nasz komfort, odpowiednio, i nasz humor.

Produkujemy skarpety na nowoczesnym sprzęcie i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Przed tym jak skarpetki trafiają do ręc kupującego przechodzą wielostopniową kontrolę na wszystkich etapach produkcji. To zapewnia najwyższą jakość skarpet.

Ponadto wszystkie skarpetki PINOFINO ™ mają podwójną gumkę (co daję szczelnie objąć kostkę), wzmocniona pięta, wzmocnione palce i logo na każdej skarpetce (potwierdzający oryginalność towarów). Optymalnie dobrana kompozycja zapewnia trwałość oraz wytrzymałość produktu.

Unikalny design i jakość skarpet docenią wiele: od nastolatków i studentów sdo portowców i ludzi biznesu.

Oferujemy doskonałe warunki współpracy:

Konkurencyjne ceny. Kupujesz skarpetki hurtem bezpośrednio od producenta bez pośrednictwa. Prezentujemy skarpety dla najlepszego odnisienia ceny do jakości.
Zapewniamy taki rodzaj współpracy, jak wysyłanie towaru do realizację. Naszym partnerem może być jak mały sklep tak i duża sieć handlowa.
100% oryginalna produkcja.
Jesteście chronione przed fałszowaniem.
Jasne opakowanie kartonowe, niezapomniany marka i niezwykła nazwa firmy wywołują pozytywne emocje kupującego. A nasz produkt jest łatwo rozpoznawalny i niezapomniany dla wszystkich.
Skarpetki PINOFINO ™ wygląda spektakularne na ladzie. Nasi partnerzy będą mieli żadnych problemów ze sprzedażą towarów.
Gwarantujemy terminową dostawę produktów i spełnienie wszystkich wymaganych zobowiązań.
Do każdego klienta znajdziemy indywidualne podejście.
My, jako producenci, jesteśmy zainteresowani wzrostem sprzedaży skarpetek. Razem możemy połączyć swoje wysiłki do osiągnięcia dobrych wyników.

Jeśli jesteście zainteresowani i chcecie zostać naszym partnerem, nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania co do sprzedaży hurtowej i wysłaniem towaru na realizację.

Kontakt

Kontakt:

PINOFINO ®

Polska, 00-503 Warszawa

Żurawia 6/12, NIP: 5213641211
info@pinofino.cc

Handlowy departament:

kontakt@pinofino.cc

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm