Katalog firm: Zakład Pogrzebowy Styks

Zakład Pogrzebowy Styks

Usługi

Zakład Pogrzebowy Styks
Rok założenia 1999
Liczba pracowników 32
NIP 8971613956
REGON 932085549
KRS 0000331904
Strona WWW http://kremacjawroclaw.pl/

Opis działalności

Poszukując dobrego domu pogrzebowego we Wrocławiu, posiadającego wielu zadowolonych klientów, należy zainteresować się ofertą, którą posiada firma pogrzebowa Styks.
Oferta tego zakładu pogrzebowego jest nadspodziewanie szeroka i nowoczesna. Personel zakładu nie tylko zapewni godziwy pochówek zmarłego, ale także zajmie się wszelkimi formalnościami z tym się wiążącymi. Zaoferują pomoc prawnika, zorganizują nie tylko sam pogrzeb, ale również stypę dla bliskich zmarłego. Zakład zadba także o dekorację kościoła oraz sali, gdzie będzie organizowana stypa. W razie potrzeby, Zakład Pogrzebowy Styks zajmie się również transportem zwłok zmarłego, zarówno na terenie kraju, jak i z zagranicy. Gdy taka jest wola zmarłego, Zakład Pogrzebowy Styks przeprowadzi również kremację. Dysponuje własnym, nowoczesnym krematorium.
Cennik usług Domu Pogrzebowego Styks jest niewygórowany, co również ma niebagatelne znaczenie dla rodziny zmarłego. Siedzibą zakładu Styks jest Wrocław. Działa tam pięć oddziałów firmy zlokalizowanych w dogodnych dla mieszkańców każdej dzielnicy punktach miasta. Szósta, dodatkowa filia zakładu działa w Kątach Wrocławskich.
Korzystając z usług Zakładu Pogrzebowego Styks możemy być pewni, że uroczystość pogrzebowa zorganizowana przez ten zakład będzie godnym i wzruszającym pożegnaniem zmarłego.

Kontakt

ul. Pawła Włodkowica 35
50-072 Wrocław

Tel. 713441197
Tel. kom. 601700280

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm