Katalog firm: Smart Bin

Smart Bin

Handel

Smart Bin
Rok założenia 2014
Liczba pracowników 6
NIP 6161473965
REGON 360007888
Strona WWW http://koszenasmieci.pl

Opis działalności

Każdy, kto myśli, że kosze na śmieci nie świadczą o ich użytkownikach ponad wszelką wątpliwość nie posiada racji, bowiem ich wygląd ukazuje nastawienie człowieka do presyrzegania higieny oraz estetyczności miejsca, w którym są ustawione. Oczywistym jest że, do znalezienia jest multum takiego typu produktów, a pamiętajmy, należy mieć na uwadze przeznaczenie biura lub innego miejsca, w których zostaną wstawione. Interesującym wyborem są kosze na śmieci brabantia, które z łatwością zaspokoją wymagania związane z posiadaniem dobrego miejsca na przeróżnego typu odpady. Cieszą się one uznaniem wielu osób, zatrudnionych w biurach, ale i nie tylko, ze powodu na ich wygląd, materiał, z jakich je wyprodukowano jak również ergonomię.
Dwukomorowy kosz do segregacji śmieci swobodnie należy zakwalifikować do dużych, ponieważ pozwala aż 40 litrów odpadów. Posiada 37 cm średnicę i jest wysoki na 75,5 cm. Jest stworzony z polerowanej stali kwasoodpornej, zatem ten artykuł jest osiągalny w kolorze lśniącej stali. W obu komorach które ma przedstawiany aktualnie wyrób, znajdują się dwa wymiwnne wiaderka, jakie mieszczą po 20 litrów odpadków Na uwagę w tym modelu zasługuje pomiędzy innymi zamontowanie solidnego zaczepu w tyle kosza, podstawy zapobiegającej poślizgowi, oraz także zdejmowanej klapy, która także jest zrobiona ze stali nierdzewnej. Wysuwanie wypełnionych worków Nie stwarza problemów, co odgrywa duże znaczenie dla bezwzględnie wszelkich użytkowników takich przedmiotów. Opłaci się nadmienić, że klapka jest otwierana po cichu i wystarczy zaledwie łagodny dotyk dłonią. Ten kosz nie doprowadzi do porysowania podłogi, co niestety zdarza się w przypadku używania innych tego rodzaju artykułów. Jest on trwały, a a przy tym utrzymywanie go w higienie nie stanowi zupełnie żadnego kłopotu. Wytwórca wprowadził dziesięcioletni okres gwarancji dla tego wyrobu, przez co wolno nam całkowitą pewność, że posłuży on długo.
Wzór jest do kupienia w wielu placówkach handlowych, ale ale najbardziej godnym polecenia jest sklep internetowy smartbin.pl.

Kontakt

Smart Bin
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
Tel. 733 888 555 / 733 999 777

Lokalizacja

« Wróć do katalogu firm