Szukam Inwestora » Mój pomysł - Twoja inwestycja dla medycznego sklep internetowego dla seniorów

Starzejące się społeczeństwo i wydłużanie się naszego życia...

Coraz więcej ludzi szuka odpowiedniego sprzętu i kupuje go a gotówkę lub za pomocą różnych dofinansowań. W lutym tego roku stałam się właścicielką medycznego serwisu działającego w modelu sprzedaży dropshipping.

Mam swoje pomysły na rozwój e-sklepu i mam swój wymarzony cel i projekt na to jak chciałabym by wyglądał serwis, który jest skierowany do osób starszych i niepełnosprawnych.

Wiem jak prowadzić efektywną sprzedaż. Jestem na rynku medycznym od paru lat i mam doświadczenie w tej branży oraz wyrobioną markę jako sprzedawca.

Zainwestowałam do tej pory już 40 tys zł swoich oszczędności, które zostały spożytkowane na bieżące opłaty firmy i realizacje zadań związanych z prowadzeniem działalności e-sklepu. Jednak wydatki na marketing internetowy jest bardzo drogi. Nie jestem w stanie na ten moment wyłożyć dodatkowych środków na reklamę w Internecie jak na pozycjonowanie e-sklepu.

I tu szukam wsparcia.

Bardzo ważna uwaga!
Branża medyczna jest bardzo trudnym rynkiem i wiem, że to co działa zazwyczaj w innych branżach tu albo się w ogóle nie sprawdza, lub na efekty trzeba trochę dłużej poczekać.

Nie każdy odnajduje się w tej branży!

Szczegóły oferty

Wartość: 150000 PLN
Branża: Internet/serwisy internetowe
Autor oferty: Dane kontaktowe dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Zarejestruj się teraz!
Data dodania: 2019-05-15 15:29:56

« Wróć do listy ofert