Szukam Inwestora » Inwestycja w Przedszkole

"Prawie wszyscy wiedzą, że inwestowanie w edukację wczesnoszkolną to doskonały pomysł
na biznes. Opłacalność inwestycji plasują ten rynek na drugim miejscu zaraz po usługach deweloperskich.
Prosto jednak nie jest, trzeba mieć sporą wiedzę w przeróżnych dziedzinach, od edukacji po przepisy budowlane, dodatkowo inwestycja też nie jest tania.
Nie narzekają natomiast ci, którzy zdecydowali się na taki biznes. Powstają już pierwsze sieci przedszkoli, zdobywające rynek na coraz większym obszarze Polski.
Szereg dofinansowań, długoletnie umowy , niewielkie ryzyko sprawia że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się podjąć wyzwanie inwestując w przedszkole."

Właśnie oddaliśmy do użytkowania dwie placówki pod marką "Baje i Psoty".
Przedszkole i żłobek na blisko 70 miejsc. Biorąc pod uwagę lokalizację, niewielką konkurencję i dotychczasowy wynik (26 podpisanych umów na dzień otwarcia) - sukces murowany !
Gwarantuje nam to 1500 mieszkań oddawanych właśnie do użytku ! To III z IV etapów przepięknego osiedla Wilno powstającego dzięki DomDevelopment. Docelowo powstać ma 4,5 tysiąca mieszkań. Nasz niepowtarzalny projekt (zdjęcia i filmy w galerii) , który zachwyca wszystkich rodziców, oraz brak konkurencji gwarantuje pełne powodzenie inwestycji.
Pomimo iż już w pierwszych dniach osiągnęliśmy 25% zapełnienia , pełnego obłożenia należy spodziewać się w okresie do 12 miesięcy.
Przetrwanie tego okresu gwarantuje długoletnie zyski, oraz bardzo szybki (nawet do 24 miesięcy) zwrot kapitału potencjalnego współinwestora.
Nasza oferta jest prosta – w zamian za wkład finansowy dostajesz gotowy przemyślany biznes oraz połowę zysków z obydwu placówek.
Zachęcam do obejrzenia mojej galerii, oraz odwiedzenia naszej strony :
http://www.bajeipsoty.edu.plSzczegóły oferty

Wartość: 1000000 PLN
Branża: Edukacja
Autor oferty: Dane kontaktowe dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Zarejestruj się teraz!
Data dodania: 2018-10-20 16:23:10

« Wróć do listy ofert