Sprzedam nieruchomość » Sprzedam: 2 domy weselne, domki noclegowe, pole festynowe; 2000m2 p.u., 3,17ha,...

Na sprzedaż kompleks usługowy, w którego skład wchodzą:

-Dom weselny nr 1: Na piętrze dwie sale - jedna na 50, druga na 60 osób (z dodatkowym pokojem dla matek z niemowlętami), idealne na wesele. Restauracja może funkcjonować jednocześnie z odbywającym się weselem (U góry znajduje się oddzielna kuchnia). Przed budynkiem kostka brukowa, fontanna, stoliki i parasole, słowem: ogródek letni. Otoczenie: Z przodu i boków zieleń i park. Z tyłu parking.

-Dom weselny nr 2: składający się z dwóch sal, mogący obsłużyć wesele do 170 osób. Kluczowym aspektem jest fakt, że wesela można w obu domach prowadzić jednocześnie. Są zupełnie niezależne, oddzielone ogrodzeniem, i w wystarczającej odległości, by goście nie mieli ze sobą kontaktu. Przed budynkiem dojazd, mnóstwo zieleni, oraz osobna brama wjazdowa.

-Domki noclegowe: Do generalnego remontu. Mogące pomieścić, w zależności od rozkładu, 80-110 osób. Pokoje 2-4 osobowe.

-Pole festynowe: Wraz z wiatą oraz grillowiskiem. Idealne do organizowania imprez letnich. Rekordowo obsłużyło imprezę na 1000 osób.

-Budynek magazynowy: Z garażami, chłodnią, i całym zapleczem niezbędnym do funkcjonowania biznesu.

Całość znajduje się na ponad 3 hektarach - zielonych, pełnych drzew i spokojnych.

Lokalizacja i okolica:
Całość kompleksu znajduje się przy ulicy Kasztanowej 15 w Żorach, w województwie śląskim, około 50 kilometrów od Katowic. Dojazd jest bardzo dobry - po zjeździe z autostrady A1 dojazd zajmuje 4 minuty, a mimo to całość kompleksu jest zaciszna i zielona. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się piękne stawy - jest potencjalnie możliwość wykupienia działek obok, ewentualnie dzierżawy, i stworzenia plaży, infrastruktury rozrywkowej i usługowej.

Całość kompleksu jest do remontu lub odświeżenia - w zależności od budynku i gustów. Na pewno do generalnego remontu nadają się pokoje noclegowe. Powierzchnia użytkowa budynków to ponad 2000 m. Wraz z kompleksem sprzedawany jest cały know-how, baza klientów, wyposażenie itd. Otoczenie i lokalizacja sprawia, że dobrym pomysłem może być również przerobienie kompleksu na dom spokojnej starości.

Kompleks w szczytowym momencie był w stanie prowadzić około 23 wesel na miesiąc, prowadząc często dwa wesela jednocześnie w osobnych budynkach - znajdują się one na tyle daleko, że goście w ogóle się z sobą nie spotykali.

Kompleks ma dużą tradycję i jest znany w okolicy - właściciele go sprzedają, bo chcą przejść na emeryturę, ale po remoncie ma potencjał na niezwykle dochodowy biznes z dużymi stopami zwrotu.

Cena proponowana przez właścicieli to 9 milionów złotych. Jest ona do negocjacji - proszę zaoferować swoją cenę.

Istnieje również możliwość podziału kompleksu na dwie części i ich osobna sprzedaż.

Po więcej zdjęć i informacji zapraszam do kontaktu.

Szczegóły oferty

Wartość: 7500000 PLN
Branża: Gastronomia
Autor oferty: Dane kontaktowe dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Zarejestruj się teraz!
Data dodania: 2018-09-14 15:23:44

« Wróć do listy ofert