Szukam Inwestora » Rozbudowany katalog firm o zasięgu globalnym

Rozbudowany katalog firm pozwalający użytkownikom szybko i sprawnie znaleźć produkty i usługi, których potrzebują. Zarejestrowanym firmom oferuje znacznie więcej, niż zwykła strona wizytówka z danymi kontaktowymi. Posiada wiele funkcji ułatwiających kontakt z klientem oraz prowadzenie biznesu.
W przypadku małych firm może całkowicie zastąpić własną stronę internetową. Celem jest rynek globalny. Na rynku lokalnym znajduje się około 1,6 mln potencjalnych klientów(firm). Tylko 3000 firm, czyli około 0,19% rynku lokalnego zapewni firmie przychód w wysokości 150000 zł miesięcznie.

Startup oferuje 30% udziałów w zamian za kapitał w wysokości 350000 zł, niezbędny do stworzenia firmy. Oprócz na odsprzedaży udziałów inwestor zarobi dziesięciokrotny wkład kapitału, jaki zainwestował. Od zysku netto firmy będzie potrącane na korzyść inwestora 20%, dopóki kwota nie dorówna dziesięciokrotnemu zainwestowanemu kapitałowi. Inwestor zyska też satysfakcje z budowania globalnej marki i przyczynienia się do zaistnienia polskiego startupu wśród topowych firm technologicznych.

Inwestorom zainteresowanym projektem wyślę prezentację ukazującą niektóre funkcjonalności katalogu.

Szczegóły oferty

Wartość: 350000 PLN
Branża: Internet/serwisy internetowe
Autor oferty: Dane kontaktowe dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Zarejestruj się teraz!
Data dodania: 2018-08-09 19:17:32

« Wróć do listy ofert