Szukam Inwestora » Duży biznes dla myślących.

Poszukuję myślącego wspólnika z wkładem 100 000 PLN +- 10 %. Celem inwestycji jest powołanie małej firmy wdrożeniowej, która zarobi duże pieniądze. Do wdrożenia nowa, unikatowa idea budowlana – know how – oparta na jednym wspólnym mianowniku – łączenie materiałów izolacyjnych z konstrukcją budynku -, która wręcz ośmiesza wiele dotychczasowych metod budowy domów. Jest kompatybilna z istniejącymi systemami, a także istnieje niezależnie. W każdym przypadku osiąga znaczną przewagę rynkową. Pozwala zmniejszyć ilość zużywanych materiałów budowlanych, skrócić czas montażu, wyeliminować wiele pracochłonnych operacji montażowych, oraz poważnie obniżyć koszty robocizny. Dotyczy; Domów murowanych, drewnianych, prefabrykowanych, letniskowych, kontenerów, budynków gospodarczych i in.
Całość podzielona jest na kilka aplikacji i można je sprzedać poprzez udzielenie zezwoleń na produkcję, wejście w spółki itd. Promocja min. poprzez udział w międzynarodowych wystawach wynalazczości; Genewa, Warszawa, Norymberga itp, na które przyjeżdżają potentaci, po to aby szukać takich rozwiązań. Środki potrzebne są na zgłoszenia patentowe, opracowanie profesjonalnej oferty i udział w wystawach..
Kalkulacja jest prosta; Wystarczy znajomość rynku i wszystko jest jasne.
Tylko w Polsce buduje się obecnie prawie 180 tys. mieszkań. 90 % inwestorów szuka możliwości obniżenia kosztów. To jest wielomiliardowy rynek, który czeka na takie rozwiązania.
Dla poważnego inwestora budowa linii o wydajności np.; 10 mln. miesięcznie, to zero ryzyka. Ile można zarobić ? Dużo...
Osoby, które nie rozumieją tego co napisałem niech sobie dadzą spokój..

Marek

Szczegóły oferty

Wartość: 100000 PLN
Branża: Przemysł
Autor oferty: Dane kontaktowe dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Zarejestruj się teraz!
Data dodania: 2018-03-05 22:42:04

« Wróć do listy ofert