Szukam Inwestora » Zostań udziałowcem Turtle Team sp. z o.o. Trwa kampania crowdfundingu...

Spółka prowadzi kampanię crowdfundingową na FindFunds.pl, w której chce pozyskać do 500.000 zł na rozbudowę i realizację kolejnych gier. Wejdź na FindFunds.pl i kup w niej udziały tuż przed jej IPO.
Turtle Team sp. z o.o. tworzy grupa pasjonatów od wielu lat ściśle związanych z branżą IT, w szczególności z rynkiem gier wideo. W skład zespołu wchodzą doświadczeniu programiści, informatycy, graficy, ale przede wszystkim zapaleni gracze. Studio tworzy gry na urządzenia mobilne i systemy webowe, co daje im wręcz nieograniczone możliwości w budowaniu grupy docelowej oraz ogromną liczbę odbiorców każdym wieku. Jeszcze przed zawiązaniem spółki, zespół stworzył kilka gier logicznych, przygodowych i zręcznościowych oraz aplikację mobilną, będącą mobilnym przewodnikiem po parku rozrywki oraz grę przygodowo - zręcznościową na urządzenia mobline - Energylandia Friends Adventure na zlecenie największego rodzinnego parku rozrywki - ENERGYLANDII.

Turtle Team sp. z o.o. została zawiązana przez KSI.pl sp. z o.o., EBC Solicitors S.A. oraz członków zespołu. KSI.pl sp. z o.o. wniosła zorganizowaną część przedsiębiorstwa zajmującą się tworzeniem gier komputerowych, zaś EBC Solicitors SA - 400 tys zł w zamian za udziały w kapitale zakładowym. Wniesiona przez KSI.pl sp.z o.o. zorganizowana część przedsiębiorstwa objęła składniki majątkowe przeznaczone do produkcji i dystrybucji gier mobilnych i komputerowych, w tym w szczególności wszystko co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zorganizowanej części przedsiębiorstwa i niezakłóconego kontynuowania dotychczas prowadzonej działalności. Zorganizowana część przedsiębiorstwa, która została wniesiona do Turtle Team w roku 2016 uzyskała przychody w wysokości ok. 100 tys zł z produkcji gier reklamowych i gier tworzonych na zlecenie podmiotów trzecich. Planowane na 2017 r. przychody z produkcji i dystrybucji gier mają wynieść 252 tys zł, z tego ok 150 tys zł to przychody z realizowanej już umowy z GRUPA GRAM sp. z o.o. Spółka planuje systematycznie zmniejszać udział z przychodów z produkcji i sprzedaży gier. Przychody w 2018 r. powinny wynieść 1,67 mln zł przy zysku netto na poziomie 820 tys zł. Spółka planuje IPO na NewConnect w II poł. 2018 r.

Oferta emisyjna w ramach kampanii crowdfundingowej:
Kapitał do zebrania: 100.000 zł - 500.000 zł
Liczba oferowanych udziałów: 111 - 555
Udział % w kapitale zakładowym: 2% - 10%
Cena emisyjna udziału: 900 zł
Wycena spółki pre-money: 4.500.000 zł
Czas kampanii: 35 dni
Wyjście z inwestycji: IPO w 2018 r.

Szczegółowe informacje o spółce oraz dane finansowe dostępne są na https://findfunds.pl/kampania/?id=19.

Szczegóły oferty

Wartość: 100000 PLN
Branża: Internet/serwisy internetowe
Autor oferty: Dane kontaktowe dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Zarejestruj się teraz!
Data dodania: 2017-06-12 15:42:40

« Wróć do listy ofert