Szukam Inwestora » Szukamy inwestora do globalnej sprzedaży naszego produktu, obecnego już w 50...

Szukamy inwestora do globalnego projektu sprzedaży innowacyjnego produktu sportowego, który już dzisiaj jest obecny w przedsprzedaży w 50 krajach na świecie, a jeszcze w roku 2017 będzie obecny w minimum 130 krajach. Zainteresowanie produktem jest bezsprzeczne i niemożliwy jest spadek w tym zakresie przez dziesiątki lat. Nasz poprzedni produkt został sprzedany do 120 krajów na świecie, co oznacza, że firma ma ogromne doświadczenie w globalnej sprzedaży.

Dojście do dzisiejszego etapu kosztowało firmę 4mln złotych udokumentowanych inwestycji, co pozwala firmie prowadzić rozmowy jak równy z równym z największymi firmami na świecie.
Firma zatrudnia między innymi 2-óch mistrzów olimpijskich i jednego v-c mistrza olimpijskiego i opiera się głównie na sportowcach, co sprawdza się znakomicie.

Pozyskany kapitał chcemy przeznaczyć w jednej części na rozbudowę sprzedaży w Usa i w UK, czyli na głównych dwóch rynkach dla naszych produktów. Te dwa rynki będą obsługiwane w jak największym stopniu bez pośredników. Za przygotowanie sieci sprzedaży w Usa odpowiada mistrz olimpijski, trener kadry olimpijskiej Usa i jeden z najbardziej rozpoznawalnych ludzi w Usa w naszej branży. Druga, większa część zostanie przeznaczona na towar handlowy w celu magazynowania jak największej ilości sprzedawalnych części asortymentu.

Branża w której działa firma w ostatnich 5 latach bardzo mocno się konsoliduje, co skutkuje licznymi przejęciami firm z potencjałem i taką propozycję (2-krotnie) firma otrzymała już od największej firmy na świecie.
Sprzedaż firmy z bardzo dużym zyskiem jest tylko kwestią czasu.

Więcej szczegółów, możemy przekazać po spotkaniu.

Szczegóły oferty

Wartość: 1000000 PLN
Branża: Produkty dla ludności
Autor oferty: Dane kontaktowe dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Zarejestruj się teraz!
Data dodania: 2017-01-08 16:22:08

« Wróć do listy ofert