Xerch: innowacyjny agregat zakupowy

Data publikacji: 2012-06-05 11:55:13

Szukasz atrakcyjnej promocji na konkretny produkt, ale nie masz czasu na przeglądanie dziesiątek stron internetowych z ofertami? Dobra wiadomość – Xerch zrobi to za ciebie. 

Xerch to automat zakupowy, za pomocą którego można przeszukiwać oferty z dowolnej branży. Ten innowacyjny portal pozwala nie tylko na wyszukiwanie ofert w danym momencie. System zakładek umożliwia też wyszukiwanie towarów w tle. W momencie gdy w sieci pojawi się produkt czy usługa interesujące użytkownika, dostaje powiadomienie e-mailem. Od niego zależy, czy z oferty skorzysta, czy nie.

Xerch oferuje również narzędzie zwane Xniperem. To snajper aukcyjny, który minimalnie podbija stawkę wystawionych na aukcje przedmiotów, umożliwiając w ten sposób wygranie wybranego towaru.

W tej chwili serwis oferuje swoje usługi odpłatnie w systemie punktowym. Za złotówkę użytkownik dostaje dziesięć punktów. To wystarcza na założenie zakładki do wyszukiwania danego towaru. Za kolejne punkty można ją przedłużyć albo kupić nową. Twórcy serwisu planują, że wkrótce będzie działał on nieodpłatnie. W ramach stworzonego przez siebie modelu biznesowego pobierają opłaty za streaming stron partnerów biznesowych, których oferty udostępniają w serwisie.    

Początkowo serwis przeszukiwał portale aukcyjne: Allegro, Ebay, Świstak, sklepy: Nokaut, Skąpiec, ale też serwisy zakupów grupowych. Teraz można też korzystać z wyszukiwarki ofert nieruchomości, motoryzacyjnych i połączeń lotniczych.

 http://xerch.pl/

« Wróć do listy artykułów