Gotuj sam w berlińskiej restauracji Kochhaus

Data publikacji: 2012-03-17 16:48:14

Kochhaus to niezwykłe miejsce na gastronomicznej mapie Berlina. Restauracja stworzona z myślą o miłośnikach jedzenia i dobrego designu, pomyślana jako żywa, interaktywna książka kucharska. Wystrój lokalu jest wyrafinowany, ale jednocześnie swobodny i bezpretensjonalny.  

Entuzjazm dla gotowania, dobrego jedzenia i napitku  stał się inspiracją do stworzenia lokalu, w którym można samodzielnie przygotować nie wymagające wiele czasu i skomplikowanych czynności, wyborne potrawy. Goście mają dostęp do wszystkich niezbędnych składników i urządzeń kuchennych.

Menu składa się z takich klasycznych dań, jak Coq au Vin czy risotto, ale także z posiłków bardziej wyrafinowanych, jak tajska zupa Thai Tom Kha Gai czy indyjskie curry. Osoby bez doświadczenia w kuchni mogą skorzystać ze specjalnych poradników, dzięki którym krok po kroku mogą przygotować samodzielnie wybrane potrawy. Niebywałą zaletą jest także dostępność wszystkich niezbędnych składników na miejscu – nie trzeba schodzić całego miasta, żeby przygotować orientalny posiłek wymagający trudno dostępnych produków. Wszystko jest pod ręką w restauracji Kochhaus. Mięso, ryby, warzywa, oryginalne oliwy i egzotyczne zioła, lokal roztacza przed klientami magię gotowania i próbowania coraz to nowych smaków.

Ponadto, dla spragnionych zgłębiania sztuki kucharskiej, Kochhaus oferuje w każdy piątek zajęcia z gotowania. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej: http://www.kochhaus.de/.

« Wróć do listy artykułów