W CZTERY OCZY Z INWESTOREM

Data publikacji: 2012-09-25 10:33:52

Celem spotkań, „W cztery oczy z inwestorem” jest kojarzenie młodych, innowacyjnych firm i pomysłodawców biznesu z inwestorami gotowymi zaangażować się kapitałowo i menedżersko w projekt

 

Pierwsze spotkania z tego cyklu miały miejsce przed wakacjami w Zebra Tower w Warszawie. Kolejne odbędą się jesienią b.r.

 

W ramach cyklu odbędą się indywidualne spotkania wyselekcjonowanych przedsiębiorców i pomysłodawców biznesu z wybranymi przez zespół Symultany inwestorami. To szansa dla przedsiębiorców na pozyskanie kapitału, ale również dyskusji i konfrontacji pomysłu z praktykami biznesu. W spotkaniu w roli inwestora wezmą udział doświadczeni specjaliści z zakresu rynków finansowych i analitycy finansowi. Po oficjalnej części spotkania, w ramach tworzenia biznesowych relacji, odbędą się rozmowy kuluarowe.

 

Spotkania „W cztery oczy z inwestorem„ będą się odbywać pod hasłem: Szybko i skutecznie znajdź swojego inwestora w biznesie. Wierzę, że indywidualny kontakt przedsiębiorców oraz pomysłodawców z inwestorami pomoże w bliższym poznaniu się i ocenie potencjału przyszłej współpracy. Tym samym pozwoli uczestnikom platformy internetowej Symultana.org wyjść poza serwis i skonfrontować swój biznes lub pomysł na jego prowadzenie z rzeczywistością. W trosce o komfort i bezpieczeństwo prezentacji swojej oferty biznesowej wszyscy uczestnicy spotkania zobowiązani będą m.in. do podpisania klauzuli o poufności rozmów. – powiedział Norbert Poliński, manager merytoryczny projektu Symultana, ekspert d.s. kontaktów z inwestorami.

 

Ilość miejsc na spotkaniu dla przedsiębiorców i pomysłodawców jest ograniczona, a zgłoszenia będą weryfikowane przez zespół Symultany. By móc uczestniczyć w spotkaniu jako Przedsiębiorca lub Pomysłodawca należy zarejestrować swoją koncepcję na biznes na platformie Symultana.org. Wszelkie pytania na temat spotkania należy kierować na adres mailowy: wczteryoczy [at] symultana.org

 

Projekt Symultana – inwestowanie w innowacje współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. Patronat nad nim objęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Gospodarki.

 

Głównym celem projektu „SYMULTANA – inwestowanie w innowacje” jest wzrost potencjału finansowego innowacyjnych przedsiębiorstw poprzez udostępnienie instrumentów ułatwiających swobodny dostęp do zewnętrznych źródeł finansowania. Cel realizowany jest poprzez innowacyjną platformę internetową Symultana.org, która łączy pomysłodawców biznesu z potencjalnymi inwestorami. Na platformie zarejestrowanych jest ponad 10000 uczestników, zostało wygenerowanych blisko 1000 ofert biznesowych skierowanych do osób prywatnych i ich liczba wciąż rośnie, a kilka firm pozyskało już swoich inwestorów o wartości od kilkudziesięciu tysięcy do trzech milionów złotych.

 

Za projekt Symultana odpowiedzialne jest Stowarzyszenie Primus Inter Pares (organizacja pożytku publicznego), znane z promowania najlepszych studentów Rzeczpospolitej, współpracujące z Kancelarią Prezydenta RP oraz współrealizujące Program „Solidna Marka” pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.

 

 

Kontakt dla mediów: 
Biuro prasowe platformy „Symultana – inwestowanie w innowacje”
email: biuroprasowe [at] symultana.org
Źródło: Symultana.org
« Wróć do listy aktualności