Zainwestujemy w prawie każde przedsiębiorstwo o minimum 1000000 PLN obrotu rocznie

Data publikacji: 2012-09-25 10:32:38

Celem projektu „SYMULTANA – inwestowanie w innowacje” jest ułatwianie inwestowania w małe i średnie przedsiębiorstwa. Symultana.org łączy przedsiębiorców z potencjalnymi inwestorami. Jesteśmy zainteresowani połączeniem inwestora z firmą/firmami o obrocie rocznym od 1.000.000 PLN i więcej. Zainteresowane firmy (z każdej branży) prosimy o kontakt z biurem „Symultana – inwestowanie w innowacje” pod numerem tel. 22 869 79 42 lub mailowo pod adresem: biuro [at] symultana.org.

 

Projekt Symultana – inwestowanie w innowacje współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. Patronat nad nim objęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Gospodarki.

Za projekt Symultana odpowiedzialne jest Stowarzyszenie Primus Inter Pares (organizacja pożytku publicznego), znane z promowania najlepszych studentów Rzeczpospolitej, współpracujące z Kancelarią Prezydenta RP oraz współrealizujące Program „Solidna Marka” pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.

 

 

Źródło: Symultana.org
« Wróć do listy aktualności