W cztery oczy z inwestorem

Data publikacji: 2012-09-19 13:21:56

Rusza cykl bezpłatnych spotkań „W cztery oczy z inwestorem”,organizowanych przez platformę „Symultana – Inwestowanie w innowacje”, których celem jest kojarzenie młodych, innowacyjnych firm i pomysłodawców biznesu z inwestorami gotowymi zaangażować się kapitałowo i menedżersko w projekt.

Pierwsze spotkanie z tego cyklu odbędzie się 20 czerwca o godzinie 18.00. w Warszawie w budynku Zebra Tower przy ulicy Mokotowskiej 1. Na spotkanie zaprasza Stowarzyszenie Primus Inter Pares, które realizuje projekt „Symultana –inwestowanie w innowacje”. 
W ramach cyklu odbędą się indywidualne spotkania wyselekcjonowanych przedsiębiorców i pomysłodawców biznesu z wybranymi przez zespół Symultany inwestorami. To szansa dla przedsiębiorców na pozyskanie kapitału, ale również dyskusji i konfrontacji pomysłu z praktykami biznesu. W spotkaniu w roli inwestora wezmą udział doświadczeni specjaliści z zakresu rynków finansowych i analitycy finansowi.  Po oficjalnej części spotkania odbędą się kuluarowe rozmowy,które są równie wartościową częścią tworzenia biznesowych relacji.

Spotkania „W cztery oczy z inwestorem„ będą się odbywać pod hasłem: Szybko i skutecznie znajdź swojego inwestora w biznesie. Wierzę, że indywidualny kontakt przedsiębiorców oraz pomysłodawców z inwestorami pomoże w bliższym poznaniu się i ocenie potencjału przyszłej współpracy. Tym samym pozwoli uczestnikom platformy internetowej Symultana.org wyjść poza serwis i skonfrontować swój biznes lub pomysł na jego prowadzenie z rzeczywistością. W trosce o komfort i bezpieczeństwo prezentacji swojej oferty biznesowej wszyscy uczestnicy spotkania zobowiązani będą m.in. do podpisania klauzuli o poufności rozmów. – powiedział Norbert Poliński, manager merytoryczny projektu Symultana, ekspert d.s. kontaktów z inwestorami.

Ilość miejsc na spotkaniu dla przedsiębiorców i pomysłodawców jest ograniczona, a zgłoszenia będą weryfikowane przez zespół Symultany. By móc uczestniczyć w spotkaniu jako Przedsiębiorca lub Pomysłodawca należy zarejestrować swoją koncepcję na biznes na platformie Symultana.org do 12 czerwca. Wszelkie pytania na temat spotkania należy kierować na adres mailowy:wczteryoczy@symultana.org

Z uwagi na działalność non profit, jaką prowadzi Stowarzyszenie Primus Inter Pares, udział w spotkaniach dla zaproszonych przez Symultanę uczestników na jest bezpłatny.

Projekt Symultana–inwestowanie w innowacje współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. Patronat nad nim objęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Głównym celem projektu „SYMULTANA – inwestowanie w innowacje” jest wzrost potencjału finansowego innowacyjnych przedsiębiorstw poprzez udostępnienie instrumentów ułatwiających swobodny dostęp do zewnętrznych źródeł finansowania. Cel realizowany jest poprzez innowacyjną platformę internetową Symultana.org, która łączy pomysłodawców biznesu z potencjalnymi inwestorami. Na platformie zarejestrowanych jest ponad 10000 uczestników, zostało wygenerowanych blisko 1000 ofert biznesowych skierowanych do osób prywatnych i ich liczba wciąż rośnie, a kilka firm pozyskało już swoich inwestorów.

Informacje o kolejnych spotkaniach w ramach cyklu „W cztery oczy z inwestorem” będzie można znaleźć wkrótce na stronie www. symultana.org

Za projekt Symultana odpowiedzialne jest Stowarzyszenie Primus Inter Pares (organizacja pożytku publicznego), znane z promowania najlepszych studentów Rzeczpospolitej, współpracujące z Kancelarią Prezydenta RP oraz współrealizujące Program „Solidna Marka” pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.

 

 

Kontakt dla mediów:

Biuro prasowe Symultana – inwestowanie w innowacje
Anna Kowalska
email: biuroprasowe@symultana.org
a.kowalska@symultana.org
tel.: 604 979 441

« Wróć do listy aktualności