Dyżury ekspertów dla użytkowników Symultana.pl

Data publikacji: 2012-09-19 13:18:04

Szanowni uczestnicy platformy Symultana.pl

W celu pozyskania większej liczby ofert przedsiębiorców oraz inwestycyjnych informujemy o terminach dyżurów ekspertów. 


Jeżeli  jesteśprzedsiębiorcą, który potrzebuje środków finansowych na rozwój lub jesteśinwestorem poszukującym inwestycji w innowacyjne projekty prosimy o kontakt.Ekspert doradzą wam w pozyskaniu najlepszego źródła finansowania projektu, inwestorom zaś zaprezentująpotencjalne inwestycje przedsiębiorców współpracujących z naszą platformą.

Eksperci doradzą również w opracowaniu atrakcyjnej oferty która zainteresuje potencjalnych kontrahentów.

Jeżeli reprezentujecie firmy lub instytucje zajmujące się obsługą przedsiębiorców, inwestorów i jesteście zainteresowani podjęciem współpracy  przy naszym projekcie w celu pomocy w łączeniu przedsiębiorców w ciekawych innowacyjnych projektach zapraszamy do kontaktu. Nie pobieramy wynagrodzenia za podjęcie współpracy. Liczymy że dzięki wspólnej pracy wszyscy osiągną zamierzone korzyści.

Norbert Poliński - ekspert ds. kontaktów z inwestorami strategicznymi i przedsiębiorcami zainteresowanymi podjęciem trwałej współpracy

Wtorek godz. 11.00 - 14.00

Krzysztof Boufał - kierownik projektu, obsługa i rozwój platformy

Środa godz. 15.00 - 17.00

 

Dyżury ekspertów odbywają się w biurze projektu"SYMULTANA - inwestowanie w innowacje" w Warszawie przy ul. Rydygiera8 budynek 20B, tel/fax: 022 869-79-42, mail: biuro@symultana.pl.

« Wróć do listy aktualności