Zapraszamy na spotkanie informacyjne pt. "Jak przygotować się na spotkanie z inwestorem?"

Data publikacji: 2013-09-13 15:06:17

    

     Jesienny cykl spotkań organizowanych przez platformę Symultana.org rozpoczynamy spotkaniem przygotowującym przedsiębiorców z pomysłem na biznes, na którym będzie można dowiedzieć się jak odpowiednio przygotować się do spotkania z inwestorem. Odbędzie się ono 7 października 2013r. tradycyjnie już w Zebra Tower w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 1, o godzinie 18:00.  Na spotkanie można zapisać się za pomocą serwisu Symultana.org, ale również wysyłając wiadomość e-mail z potwierdzeniem swojej obecności. W tym celu należy wysłać wiadomość e-mail na skrzynkę: w4oczy@symultana.org.

 

 

To dobra okazja, aby skonfrontować swoją wiedzę oraz zdobyć cenne wskazówki, które pozwolą przekonać inwestora do swojego pomysłu. Dowiemy się jakich błędów należy się wystrzegać i na co najczęściej zwracają uwagę inwestorzy podczas rozmowy w cztery oczy. Jeśli zamierzasz spotkać się z inwestorem, nie zwlekaj - przybądź 7 października do Zebra Tower!

 

 

Na spotkaniu dowiesz się czego inwestorzy wymagają podczas rozmowy na temat pomysłu. Będzie można zadać pytania Prowadzącemu, który z chęcią podzieli się swoim doświadczeniem. Spotkanie odpowie na pytanie, co nalezy mieć przygotowane na etapie koncepcji biznesu i jak się do tego zabrać.

 

 

Przed spotkaniem "W cztery oczy z inwestorem", które odbędzie się 24 października, proponujemy również szkolenia online przygotowane przez platformę Symultana, które pomogą dopracować swój pomysł przed rozmowami z inwestorami. Znajdziecie je pod adresem: http://www.symultana.org/szkolenia

 

 

Zarejestruj się w serwisie Symultana.org i zapisz się na spotkanie z inwestorem! To wspaniała szansa na zdobycie kapitału na realizację własnego pomysłu na biznes.

 

 

 

 

 

« Wróć do listy aktualności