Kojarzymy inwestorów z atrakcyjnymi komercyjnie przedsięwzięciami

Data publikacji: 2013-09-11 14:49:00

Platforma inwestycyjna Symultana.org zajmuje się kojarzeniem przedsiębiorców z inwestorami. Koncentrujemy się na przedsięwzięciach wymagających wsparcia od 1 miliona złotych, bez górnej granicy. 

 

Pomysłodawcy poszukujący wparcia, zarówno poniżej 1 mln, jak i powyżej 1 mln. PLN, mogą zaprezentować swoje przedsięwzięcie publicznie na platformie inwestycyjnej Symultana.org., tak aby było ono łatwe do odnalezienia przez potencjalnych inwestorów.

 

„W cztery oczy z inwestorem”

 

 

„Uczestnictwo w spotkaniach z inwestorem w cztery oczy to przede wszystkim szansa na pozyskanie potrzebnego kapitału do realizacji własnego pomysłu, ale również doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w rozmowach z osobami, które posiadają doświadczenie w biznesie oraz weryfikacji naszego sposobu postrzegania pomysłu” – podkreśla Norbert Poliński dbający na platformie inwestycyjnej Symultana o relacje z inwestorami.

 

Przed spotkaniem proponujemy szkolenia online przygotowane przez platformę Symultana, które pomogą dopracować swój pomysł przed rozmowami z inwestorami. Znajdziecie je pod adresem: http://www.symultana.org/szkolenia

 

« Wróć do listy aktualności