Spotkanie informacyjne pt. "Jak przygotować się na rozmowę w 4 oczy z inwestorem"

Data publikacji: 2013-04-08 10:55:19

                Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne pt. "Jak przygotować się na rozmowę w 4 oczy z inwestorem", na którym poznamy sprawdzone metody, które pozwolą przygotować i zaprezentować swój pomysł w taki sposób, aby był on atrakcyjny dla inwestora. Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia 2013r. o godzinie 18:00 w budynku Zebra Tower w Warszawie, przy ulicy Mokotowskiej 1. Spotkanie poprowadzi Norbert Poliński - ekspert dbający o relacje z inwestorami na platformie inwestycyjnej Symultana.org.

 

               To dobra okazja, aby skonfrontować swoją wiedzę oraz zdobyć cenne wskazówki, które pozwolą przekonać inwestora do swojego pomysłu. Dowiemy się jakich błędów należy się wystrzegać i na co najczęściej zwracają uwagę inwestorzy podczas rozmowy w cztery oczy. Jeśli zamierzasz spotkać się z inwestorem, nie zwlekaj - przybądź 22 kwietnia do Zebra Tower!

 

 

Jednocześnie przypominamy, że zespół platformy inwestycyjnej Symultana.org organizuje 23 maja 2013r. w Warszawie bezpłatne spotkanie pt. "W cztery oczy z inwestorem", na którym pomysłodawcy biznesów będą przedstawiać swoje pomysły inwestorom. To wyjątkowa szansa, aby pozyskać pieniądze na własny biznes.

 

Kiedy? - 22 kwietnia, godz. 18.00.

Gdzie? - Zebra Tower w Warszawie, przy ulicy Mokotowskiej 1

Jaki temat? - Jak przygotować się na rozmowę w 4 oczy z inwestorem

 

Zgłoszenie wysyłajcie na adres: w4oczy@symultana.org do piątku, 19.04.2013 do godz. 13.00. W mailu wpiszcie swoje imię, nazwisko, nazwę firmy/pomysłu/projektu, branżę i swój numer telefonu.

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie oraz zachęcamy do zapisania się na spotkanie z inwestorami!

 

Zespół Symultana.org

« Wróć do listy aktualności