Spotkanie „W cztery oczy z inwestorem” - czerwiec 2013

Data publikacji: 2013-03-12 10:47:14

     

     Rusza kolejny cykl spotkań „W cztery oczy z inwestorem”, organizowany przez zespół platformy inwestycyjnej Symultana.org, na którym pomysłodawcy mają szansę pozyskać potrzebny kapitał na realizację swojego pomysłu.

 

          W ramach spotkań będą miały miejsce indywidualne spotkania wyselekcjonowanych przedsiębiorców i pomysłodawców biznesu z wybranymi przez zespół Symultany inwestorami, którzy są skłonni zainwestować w atrakcyjne przedsięwzięcia od 100 tys. zł do aż 200 mln zł. To szansa dla przedsiębiorców na pozyskanie kapitału, ale również dyskusję i konfrontację pomysłu z praktykami biznesu. „Uczestnictwo w spotkaniach z inwestorem w cztery oczy to przede wszystkim szansa na pozyskanie potrzebnego kapitału do realizacji własnego pomysłu, ale również doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w rozmowach z osobami, które posiadają doświadczenie w biznesie oraz weryfikacji naszego sposobu postrzegania własnego pomysłu” – podkreśla Norbert Poliński dbający na platformie inwestycyjnej Symultana o relacje z inwestorami.

 

Pierwsze spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2013r. o godzinie 18:00 w budynku Zebra Tower przy ul. Mokotowskiej 1 w Warszawie. Termin zgłaszania swoich pomysłów na to spotkanie to 10.05.2013r. Szczegółowe informacje na temat spotkania zostaną przekazane zainteresowanym w odpowiednim czasie.  Kolejne spotkanie zaplanowano na 4 lipca 2013r.

 

          Aby zgłosić swoje przedsięwzięcie należy zarejestrować się w serwisie Symultana.org, jako przedsiębiorca, dodać swoją ofertę, która skierowana jest do inwestora i wypełnić krótkie zgłoszenie zawierające tytuł przedsięwzięcia oraz zaznaczyć chęć udziału w spotkaniu. Na przekonanie o wartości swojego pomysłu jest tylko 10 – 15 minut indywidualnej rozmowy z inwestorem. Są oni zainteresowani pomysłami z każdej branży – muszą jednak widzieć w nich potencjał rozwoju i przyszłe zyski. Ilość miejsc na spotkaniach jest ograniczona, a zgłoszenia będą weryfikowane przez zespół ekspertów Symultany, którzy mogą także wskazać, na co zwrócić uwagę w trakcie bezpośredniej rozmowy z inwestorem.

 

Zarejestruj się w serwisie Symultana.org i zapisz się na spotkanie z inwestorem! To wspaniała szansa na zdobycie kapitału na realizację własnego pomysłu na biznes. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt: wczteryoczy@symultana.org

 

Jak opisać ofertę do inwestora?

http://www.symultana.org/page/17/Jak-pisa-ofert-do-inwestora.html

 

Informujemy również o spotkaniu informacyjnym pt. "Jak przygotować się na rozmowę w 4 oczy z inwestorem", na którym poznamy sprawdzone metody, które pozwolą przygotować i zaprezentować swój pomysł w taki sposób, aby był on atrakcyjny dla inwestora. Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia 2013r. o godzinie 18:00 w budynku Zebra Tower w Warszawie, przy ulicy Mokotowskiej 1. Szczegóły pod adresem:

 

http://www.symultana.org/aktualnosci/14/Spotkanie-informacyjne-pt-Jak-przygotowa-si-na-rozmow-w-4-oczy-z-inwestorem.html

 

 

Pomysłodawcą i realizatorem projektu Symultana jest Stowarzyszenie Primus Inter Pares (organizacja pożytku publicznego), znane z promowania najlepszych studentów Rzeczpospolitej, współpracujące z Kancelarią Prezydenta RP oraz współrealizujące Program „Solidna Marka” pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. Symultana od początku 2012 roku pozyskała środki dla sześciu firm a najwyższa wartość pozyskanego kapitału na jedno przedsięwzięcie to 3 mln zł!

 

 

Zespół platformy inwestycyjnej Symultana.org

« Wróć do listy aktualności